У Кременчуці внаслідок нічної атаки рф пошкоджено ТЦ – деталі
У Кременчуці під час чергової атаки рф у ніч з 26 на 27 червня постраждав ТЦ.
За даними місцевих ЗМІ, під уламки збитого безпілотника потрапив торговельний центр, що розташований на вулиці Київській. Найімовірніше йдеться про ТЦ "Сіті Молл".
Судячи з фото, в центрі пошкоджені двері.

За інформацією Полтавської ОВА, внаслідок нічної атаки зафіксовано падіння уламків ворожих БпЛА у Кременчуцькому районі. Внаслідок цього пошкоджено також транспортні засоби та приміщення одного з продовольчих супермаркетів. Інформації щодо постраждалих не надходило.
Треті роковини трагедії у ТЦ “Амстор”
Сьогодні, 27 червня, минає третя річниця трагедії у ТЦ "Амстор". Внаслідок атаки рф у 2022 році в Кременчуці почалась пожежа, внаслідок якої торговельний центр “Амстор” повністю згорів. Після гасіння пожежі під завалами було знайдено 22 тіла загиблих (або фрагменти тіл, по яким встановлювали особистість). Також травми різного ступеню отримало понад півсотні людей.
Читайте також: СБУ повідомила підозру полковнику рф, відповідальному за ракетний удар по ТЦ “Амстор”
Після цього на місці колишнього ТЦ вирішили облаштувати сквер пам’яті, роботи закінчили до перших роковин трагедії. За ініціативи компанії Comfy, 10 співробітників якої загинули під час ракетного удару по ТЦ, на території висадили 22 дерева, які символізують кожну з жертв.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації

