Українська мережа “Чорноморка” відкриває заклад у Варшаві в новому форматі (фото)
Українська мережа рибних ресторанів “Чорноморка” відкриває заклад у Варшаві в форматі Bistro. Він розпочне роботу 6 березня на вулиці Chmielna 24.
Про це повідомили в команді закладу, пише “Віледж”.
“Чорноморка Bistro” – це міський формат закладу з морепродуктами на кожен день. Як пояснюють у команді, класична “Чорноморка” – це ресторан, куди йдуть спеціально, а Bistro – місце, куди заходять по дорозі.
Меню закладу орієнтоване на швидку видачу та майже не дублює позиції основного ресторану.
Головний акцент зробили на морепродуктах: мідії, креветки, устриці та риба дня. Серед гарячих страв у закладі подаватимуть мідії у кількох соусах, креветки у фритюрі, Fish & Chips, філе лосося та сендвіч із креветками.
У закладі подаватимуть суп дня, а також будуть холодні закуски та десерти. На гарнір можна замовити картоплю чи батат фрі, зелений салат або хліб із вершковим маслом. За необхідності готові страви та швидкі набори пакуватимуть у бокси “з собою”.
Читайте також: Українська мережа “Тітка Клара” планує експансію в Польщу
Нагадаємо, "Чорноморка" відкрила ферму з вирощування мідій, сібаса та дорадо у Хорватії. Запуск проєкту є частиною стратегії розвитку власного виробництва та забезпечення стабільних поставок морепродуктів для ресторанного сегмента.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації

