Aachener придбає мережу універмагів Galeria

Бізнесмен Фрідріх Гебель, засновник мультибрендової мережі Aachener, розглядає можливість придбання значної кількості універмагів німецької мережі Galeria Karstadt Kaufhof.

Раніше повідомлялося, що власники Galeria планують продати 90 із 130 діючих універмагів. Ритейлер сподівається подолати фінансову кризу за рахунок скорочення кількості майданчиків і оптимізації бізнесу.

Мережа Aachener була запущена на рубежі 2021-2022 років. Зараз компанія управляє шістьма універмагами, три з яких розташовані на території колишніх філій Galeria. Скільки магазинів може купити власник Aachener, ще невідомо.

Учасники ринку сходяться на думці, що бізнес Galeria потребує чіткішого позиціонування. Фінансові проблеми ритейлера посилилися під час пандемії, а допомоги з боку держави було недостатньо. Наприкінці минулого року компанія отримала захист від кредиторів.

Тим часом бізнес Galeria під брендом Inno у Бельгії успішно розвивався окремо від своєї материнської компанії. Роздрібна мережа, яка налічує 15 універмагів у найбільших містах країни, успішно завершила оновлення та завершила 2022 рік із прибутком.

Читайте також: Aldi Süd модернізує касові зони в німецьких магазинах