Alef Estate: нові проекти, ТРК ARTEL city center та підсумки роботи під час пандемії

Alef Estate вже два десятиліття працює на ринку нерухомості Дніпра. Компанія веде комплексну реконструкцію та забудову кварталів, якісно змінюючи вигляд міста.

В даний час введено в експлуатацію понад 300 000 кв. м площ, на різних етапах будівництва перебуває понад 120 000 кв. м та ще 200 тисяч кв. м – на етапі проектування.

У 2021 році девелопер відкрив торговельний центр, який несе історичну цінність для міста – насамперед ТРК ARTEL city center.

Реконструкція пам’яток архітектури вже давно на піку актуальності у всьому світі. Наразі ця тенденція прийшла і до України. Це зумовлено тим, що підсвідомий страх втратити національну ідентичність породжує інтерес до історії та власного коріння, що знаходить відображення і в архітектурі.

«Ми хочемо, щоб місто Дніпро зберегло спадщину минулого, тому ми одними з перших почали відновлювати його історичні пам’ятки. ТРК ARTEL city center – це наш перший проект реконструкції пам’ятки національного значення. Об’єкт раніше був ткацькою фабрикою. Нами виконана велика робота спільно з істориками та Міністерством культури та інформаційної політики України. Зараз на стадії будівництва знаходиться друга сучасна частина комплексу», – розповідає Дмитро Шелудько, генеральний менеджер компанії Alef Estate.

Дмитро Шелудько

Площа другої черги ТРК становитиме близько 20 000 кв. м. Комплекс розташований у привокзальній частині міста та забезпечить мешканцям цього району новий сучасний простір для шопінгу та дозвілля.

З нових унікальних об’єктів компанії – проект торговельно-ділового комплексу «Перекресток», де також передбачено організацію торгових зон.

«Цей об’єкт стане продовженням ТРК “МОСТ-сіті” і буде пов’язаний з ним наземним переходом для зручного переміщення відвідувачів між цими комплексами», — пояснює Дмитро Шелудько.

Що стосується багатофункціональних комплексів, продовжується будівництво МФК Ermolaev Center площею 35 000 кв. м. Архітектори проекту FILIMONOV & KASHIRINA architects передбачили у ньому поєднання функцій житла, офісів та торгівлі. Це перша черга реалізації квартальної забудови вулицями Шевченка, Гоголя, Паторжинського.

«Також ми вирішили цього року запустити новий експеримент із житлом комфорт-класу. Так виник проект МФК Industrial. Він перебуватиме у жвавій частині лівого берега Дніпра та поєднуватиме житлову та комерційну нерухомість», — ділиться генеральний менеджер компанії Alef Estate.

З найбільших здобутків компанії Alef Estate Дмитро Шелудько виділяє команду професіоналів.

«Ми пережили не одну кризу та різні періоди розвитку компанії. Пандемія для бізнесу дала не лише негативний поштовх. Закриття торгових центрів, потім робота в обмежених умовах — це найкращий час для проведення реновацій у торгових центрах, ремонтів та інших заходів, які складно реалізувати у звичайному графіку», — зазначає Дмитро Шелудько.

Увесь час карантинних обмежень компанія працювала у штатному режимі і жодного проекту не було зупинено. Крім того, активно проходили роботи із проектування нових об’єктів, які незабаром поповнять портфель Alef Estate.

Джерело