АЛЛО: чотири нових магазини за час війни та 290 працюючих на початок 2023 року

Впродовж 10 місяців воєнного часу компанія АЛЛО відкрила чотири нових магазини, а також відремонтувала та оновила понад 20 шоурумів АЛЛО, АЛЛО Max та Mi Store, що працювали раніше. Наразі працюють вже 290 магазинів групи АЛЛО.

Шість нових відкриттів впродовж 2022 року

До початку війни, у січні та лютому, були відкриті нові магазини АЛЛО у Бердянську та Одесі. Вже у квітні новий магазин АЛЛО відкрито у Конотопі Сумської області. У липні новий магазин АЛЛО відчинив двері для клієнтів у Червонограді Львівської області. У вересні відкрито новий магазин АЛЛО у Старокостянтинові Хмельницької області. У грудні новий магазин АЛЛО з’явився у столичному ТРЦ Lake Plaza.

Переформатування, розширення та переобладнання: 30 магазинів

У київському ТРЦ Retroville перенесено Mi Store, шоу-рум з товарами, що підключаються до екосистеми Mi Home. Розширено магазини АЛЛО Max у ТРЦ Караван та ТРЦ Дафі у Дніпрі, а також єдиний магазин АЛЛО у Тячеві. Запрацювали АЛЛО Max та шоу-рум Mi Store у київському ТРЦ Ocean Plaza.

Було повністю оновлено та переформатовано 12 магазинів мережі АЛЛО у Харкові, Одесі, Нетішині, Києві, Ужгороді, Мукачеві, Львові, Виноградові, Іршаві та Тернополі. Впродовж року було переобладнано 16 магазинів мережі АЛЛО, 11 з яких — до 24 лютого.

Відновлення роботи магазинів: 290 точок

Від початку повномасштабної воєнної агресії росії група АЛЛО втратила значну частину активів: 50 магазинів знищено або розграбовано, частина магазинів знаходяться на окупованих територіях чи місцях, де точаться активні бойові дії. На початку війни компанія була змушена закрити 90% торгових точок. Але вже з квітня АЛЛО поступово відновлювала діяльність та роботу своєї мережі: магазини запрацювали у Броварах, Дніпрі, Києві, Кривому Розі, Ірпені, Бучі, Харкові та Одесі.

У травні працювало вже 70% роздробу АЛЛО — близько 240 торгових точок у 114 містах України. Компанія продовжує відновлювати роботу магазинів у Харкові, Чернігові, Запоріжжі, Кривому Розі, Павлограді, Вінниці, Покровську та багатьох інших містах, зокрема, в грудні у Балаклії, що на Харківщині, відновив роботу магазин АЛЛО, який не працював з 24 лютого.

У липні відновлено роботу шоу-руму Mi Store у столичному ТРЦ Retroville, який частково запрацював після значного пошкодження у березні, а в серпні двері для відвідувачів у цьому ж ТРЦ відчинив відновлений майже з нуля магазин АЛЛО Max. У жовтні відновив роботу АЛЛО Max у харківському ТРЦ Nikolsky, який також зазнав пошкоджень в результаті обстрілів. На початок 2023 року кількість шоу-румів АЛЛО, що працюють, становить 290 магазинів.

«Відкриття нових магазинів, попри воєнні події — це наша інвестиція у майбутнє та гарний знак для економіки країни. Компанія АЛЛО продовжує розширювати географію своєї присутності у містах країни, а також оновлювати пошкоджені магазини. Ми відновили зруйновані магазини у Харкові, Києві та інших містах, а також відновлюємо роботу наших торгових точок у тих регіонах, де вже безпечно. Це нові робочі місця, а для клієнтів — можливість придбати потрібну техніку у своєму місті, біля дому, або ж забрати замовлені товари у точках видачі маркетплейсу allo.ua», — зазначив директор із розвитку та форматів компанії АЛЛО Микола Астапов.

Роботу мережі магазинів АЛЛО війна не зупинила, навпаки — компанія продовжує відкривати нові магазини у містах, де мережа ще не представлена, оновлює інтер’єри торгових залів, інвестує в обладнання для безперебійної роботи — генератори та старлінки, щоб магазини працювали під час блекаутів і щоб відвідувачі могли зарядити свої гаджети. Компанія продовжує відновлювати роботу на деокупованих територіях та в тих містах, що постраждали від агресії, продовжує забезпечувати клієнтів потрібними товарами та надавати сервіс високої якості. На 2023 рік компанія побудувала плани щодо відновлення роботи магазинів на деокупованих територіях та розширення мережі магазинів АЛЛО завдяки відкриттю нових магазинів.

Довідка. АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.

Читайте також: Іграшковий транспорт та зарядні станції: найпопулярніші товари грудня на маркетплейсі АЛЛО