Алло МАХ відновлює роботу в ТРЦ Nikolsky

З 1 жовтня магазин Алло МАХ відновив роботу у ТРЦ Nikolsky — найсучаснішому торговельно-розважальному центрі Харкова, що знаходиться у центрі міста за адресою вул. Пушкінська, 2 А. В торговельному центрі наразі працюють підземний, частково перший та другий поверхи.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, магазин Алло МАХ було відкрито у травні 2021 року, під час відкриття торговельно-розважального центру, а вже 9 березня 2022 року магазин зазнав пошкоджень через обстріли ТРЦ та пожежу.

Алло МАХ площею 270 кв. м було відремонтовано впродовж вересня, проведено косметичний ремонт, оновлено вітрини, під’єднано інтернет, встановлено відеонагляд, завезено повний асортимент товарів: смартфони, планшети, монітори, товари для дому, побуту та краси, аксесуари, електротранспорт. Команда магазину не змінилася і радо знову вийшла на роботу.

«Поступово, де це можливо, продовжуємо відновлювати роботу магазинів мережі. Минулого тижня запрацювали магазини Алло МАХ та Mi Store в ТРЦ Retroville, наразі відкриваємо магазин у ТРЦ Nikolsky. Це буде 13-й магазин групи компаній Алло, який відновить роботу та працюватиме для харків’ян. У жовтні відчинять двері ще три магазини у Харкові», — зазначив Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії Алло.

Магазин Алло МАХ знаходиться на мінус першому поверсі ТРЦ та працюватиме щодня з 9 до 19 години. Відновлений Алло МАХ є одним із понад 50 торгових точок, які відновили роботу в ТРЦ Nikolsky. Клієнти можуть придбати основний асортимент товарів, а також забрати замовлення, зроблені на allo.ua або у мобільному додатку.

Під час повітряної тривоги, всім відвідувачам потрібно спуститися у паркінг ТРЦ, який слугує укриттям.

Від початку воєнного вторгнення рф в Україну ГК Алло відновила роботу 276 магазинів з 340, які працювали до війни. Близько 50 торгових точок зруйновані, розібрані або на окупованих територіях, а також тимчасово зачинені.

Довідка. Алло — маркетплейс національного масштабу з товарами — від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.

Читайте також: Які магазини працюють в ТРЦ Nikolsky (список)