Amazon запускає завод із виробництва власних роботаксі
Дочірня компанія Amazon – Zoox – відкрила свій перший завод із виробництва роботаксі. Це стало важливим кроком на шляху до запуску комерційної служби, яка буде конкурувати з Waymo і Tesla.
Про це пише Reuters.
Zoox проводить тестування в різних містах США, використовуючи понад 20 транспортних засобів, і планує запустити комерційні послуги в Лас-Вегасі вже цього року, а пізніше у Сан-Франциско.
Наразі оператор проводить випробування в районі SoMa у Сан-Франциско та незабаром залучатиме громадськість до роботи.
Це розширення, а також очікуваний попит, коли поїздки відкриються для широкої публіки, і додаткові виходи на ринок найближчими роками виправдовують це збільшення виробництва роботаксі, – йдеться у заяві Zoox.
Завод площею 220 тис. кв. футів у Хейворді, Каліфорнія, може збирати понад 10 тис. автомобілів на рік при повній потужності, хоча Zoox не розкриває початкові цілі виробництва.
Комерційний запуск зіставить Zoox з Waymo, яка роками експлуатує безпілотні таксі та розширюється по всій країні, та Tesla Ілона Маска, яка планує представити свою платну послугу роботаксі вже 22 червня.
Zoox експлуатує єдине спеціально побудоване роботаксі на дорогах США, яке нагадує тостери на колесах і не має ручного керування, такого як кермо чи педалі.
Це контрастує з такими операторами, як Waymo, які модернізують існуючі транспортні засоби камерами, датчиками та іншими технологіями. Tesla планує запустити свою службу роботаксі з позашляховиків Model Y, оснащених програмним забезпеченням для автономного керування.
Читайте також: Роботи та окуляри-карти для кур’єрів: Amazon впроваджує ШІ у логістику
Компанія також має на меті представити спеціально розроблене двомісне Cybercab без ручного керування.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації