Антошка відкриє свій найбільший магазин у ТРЦ Respublika Park

Про відкриття нового магазину розповів Іван Чівкін, директор з операцій та розвитку Антошка, у своєму інтерв’ю.

«До кінця року плануємо відкрити ще один магазин у ТРЦ Respublika Park. Він стане найбільшим із розміщених у ТРЦ. Під час підготовки до відкриття ми постаралися врахувати весь отриманий нами досвід нового формату та врахували зміни, які відбуваються на ринку для максимального покриття потреб клієнтів та покращення їхнього досвіду від відвідування наших магазинів», – повідомляє Чівкін.

Загалом у мережі працює 43 магазини, включаючи один outlet-магазин та магазин «Казка Нова», де представлена ​​лише одна категорія товару – «Іграшки».

Компанія фокусує свою увагу на подальшому розвитку у Києві. Також активно ведуться переговори щодо низки локацій в інших обласних центрах.

«Сподіваюся, що ситуація з карантинними обмеженнями найближчим часом покращає, і ми зможемо активніше виходити в регіони України, де ми ще не представлені», – каже Іван Чівкін.

Довідка. Мережа магазинів товарів для дітей Антошка, що входить до складу RedHead Family Corporation, працює на українському ринку з 1997 року. За цей час рітейлер відкрив понад 40 магазинів у 18 містах і впевнено почав завойовувати онлайн-напрямок. У 2021 році мережа Антошка взяла перемогу на RAU Awards у категорії «E-commerce-рітейлер року в сегменті товарів для дітей».

Джерело