Arricano призупиняє біржові торги з 1 липня до публікації фінансового звіту за 2021 рік

Arricano Real Estate Plc (Кіпр), керуюча компанія та девелопер низки торгово-розважальних центрів в Україні призупиняє торги акціями на Лондонській фондовій біржі з 1 липня до публікації фінансового звіту за 2021 рік.

«Через війну в Україні, цього року консолідовану фінансову звітність Arricano за рік, що завершився 31 грудня 2021 року, не буде випущено до 30 червня 2022 року. Торгівля акціями буде припинена після 30 червня 2022 року і буде відновлена ​​після публікації аудиторської фінансової звітності», – йдеться у повідомленні Arricano на Лондонській фондовій біржі у понеділок.

Таким чином, з 1 липня з 7:00 ранку торги акціями компанії будуть припинені.

За словами CEO Arricano Анни Чуботіної, аудит буде проведено, як тільки це буде можливим.

«Оскільки Arricano — публічна компанія, ми завжди відкрито звітували про наші досягнення. Цього року через війну змушені перенести аудит. Ми його проведемо, як тільки це буде можливим», — повідомила Чуботіна.

Читайте також: Три місяці війни: рестартинг ТРЦ

За її словами, на сьогодні відкриті та працюють усі торгові центри девелопера, проте торговельна активність значно знизилася порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«З початку війни нашою ключовою метою була безпека відвідувачів, команд фронт-персоналу магазинів та безперервна робота ТРЦ, щоби українці могли купувати необхідні товари. Ми працюємо, кількість наших орендарів у ТРЦ, що відновлюють роботу, збільшується», — підкреслила CEO Arricano.

Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торгово-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та керує п’ятьма торговими центрами в країні загальною площею 147,3 тис. кв. м: «РайON» та «Проспект» у Києві, «Сонячна галерея» у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ). До того ж компанія планувала завершити будівництво ТРК Lukianivka у 2022 році.

Станом на квітень-2022 акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом з Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдом та Рауно Тедером. Сукупний пакет акцій Тедер складає 70,86%.

Джерело