Arricano та ювелірний бренд Love You презентують великий проєкт «Любов — це Україна»

Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія та девелопер торговельно-розважальних центрів Проспект і РайON у Києві, City Mall у Запоріжжі та Сонячна галерея у Кривому Розі, до Дня всіх закоханих розпочала великий патріотичний проєкт «Любов — це Україна» у всіх своїх ТРЦ.

У ці вихідні, 11 та 12 лютого, всі охочі зможуть висловити свою любов через творчість, взявши участь у тематичних активностях у торговельних комплексах компанії. «Цьогоріч Arricano пропонує долучитись до святкування Дня Святого Валентина з новими сенсами, проявити свою любов до батьків, дітей, коханих, друзів, країни завдяки мистецтву, мріяти та насолоджуватися моментом у компанії найрідніших у затишному торговельному центрі», — заявили в компанії.

ТРК Проспект 11 лютого відкриє виставку дитячих художніх робіт «Любов — це Україна», малюнки для якої створили відвідувачі торговельного комплексу на майстер-класі з малювання, що пройшов за підтримки ДОЦ «Дивосвіт» Деснянського району та учні Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №207 міста Київ. Розглянути роботи та відчути, як діти бачать Україну сьогодення, можна з 11 по 19 лютого.

Крім цього, у суботу ТРК Проспект презентує арт-інсталяцію з фотомозаїки «Любов — це Україна. Україна — це ми», яка є втіленням образу нашої держави з облич сміливих та волелюбних громадян.

ТРК Сонячна Галерея 11 лютого пропонує «силою щирих найзаповітніших бажань виростити дерево», прикрашене патріотичними сердечками, як уособлення вільної та процвітаючої України. ТРЦ РайON 12 лютого запрошує зібрати герб України з деталей улюбленого конструктора Lego та спільними зусиллями посилити дію бажання про перемогу нашої країни у війні.

У торговельних центрах компанії святкову програму «Любов — це Україна» доповнять цікаві дитячі майстер-класи, квести, ігри від аніматорів та професійні українські музиканти. Також до Дня закоханих Arricano у всіх своїх ТРК організовує розіграш неймовірних подарунків. Головним призом у київських ТРЦ стануть вишукані прикраси з білого золота з патріотичної колекції ювелірного бренду подарунків Love You.

Головний партнер проекту «Любов — це Україна»: ювелірний бренд подарунків Love You.

Читайте також: SOVA x «Мавка. Лісова пісня»: Ювелірний дім анонсує колаборацію з українським анімаційним фільмом