Asda робить магазини доступнішими для людей з порушеннями зору

Британська мережа супермаркетів Asda тестує програму, яка полегшить орієнтацію в магазині людям з порушеннями зору.

На початку грудня один із магазинів мережі Asda, розташований у місті Стівенідж (Великобританія), почав тестувати програму GoodMaps. З його допомогою сліпим і людей з вадами зору буде простіше орієнтуватися в магазині. Програма з точністю до метра визначає місцезнаходження людини та допомагає їй вибрати напрямок до певної області або потрібного об’єкта за допомогою голосових технологій, збільшених візуальних об’єктів та сенсорних команд.

Таким чином, покупці, що слабовидять, зможуть швидше зорієнтуватися в магазині і знайти конкретний продукт, прохід або касовий апарат. Незважаючи на те, що програма була розроблена спеціально для людей з вадами зору, ним може користуватися кожен – щоб дійти до потрібного товару або дізнатися, де в супермаркеті розташована каса.

«Ми прагнемо розвивати інклюзивний напрямок у бізнесі, який включає спрощення процесу покупок для всіх наших клієнтів. Ми сподіваємося, що, працюючи з GoodMaps, ми зможемо покращити роботу магазину для незрячих і слабозорих клієнтів», — каже менеджер з інклюзії Кейн Стівенсон.

Джерело