АТБ відновлює роботу магазинів в Ірпені та Бучі

АТБ-маркет однієї з перших торгових мереж відновлює роботу магазинів у найбільш постраждалих від звірств окупантів приміських київських населених пунктів Буча та Ірпінь.

У п’ятницю, 29 квітня, для мешканців Ірпеня відчинять двері два магазини мережі по вул. Соборній 25 та по вул. Центральній 15а, а також запрацює магазин у Бучі – вул. Енергетиків, 6.

Приміщення відновлених магазинів у ході активних бойових дій у цих населених пунктах було частково пошкоджено. Компанія «АТБ-маркет» доклала максимальних зусиль, щоб у найкоротші терміни усунути усі пошкодження та підготувати магазини до роботи, а головне — надати можливість людям повернутися у мирне життя на безпечних територіях.

На сьогодні «АТБ-маркет» вже відновила діяльність близько 50 своїх магазинів на звільнених від російських окупантів українських теренах. Раніше повернулися до роботи десятки магазинів АТБ у Сумах та області, Чернігівській та Київській областях. На початку травня компанія планує відновити роботу ще трьох магазинів мережі у Києві на Лісовому проспекті 28, проспекті Лобановського 119 та на вул. Ушинського. Також на початок травня відновить роботу магазин АТБ у селі Щасливе, яке знаходиться на півдорозі від Києва до Борисполя.

З початку повномасштабної військової агресії на території України корпорація “АТБ-Маркет” надала українцям гуманітарну допомогу на десятки мільйонів гривень. Ще понад 100 тонн життєво важливих вантажів за останній місяць було зібрано та передано українським захисникам у рамках загальнонаціональної програми збору продуктів та гуманітарної допомоги, що реалізується у кожному чинному магазині АТБ.

Читайте також: Зміна попиту та відмова від російських товарів: як працює мережа магазинів Антошка

Джерело