Близько 700 підприємств перемістилися до безпечних регіонів у рамках програми релокації

Зі старту програми релокації вже 692 компанії переїхали на нове місце, з них 484 заробили. Про це повідомляє Мінекономіки.

Найбільша частина компаній (24,6%) переїжджає із регіонів активних бойових дій до Львівської області. Також бізнес переміщується до Закарпатської (16,1%), Чернівецької (11,4%), Тернопільської (7,6%), Дніпропетровської (7,4%) та Івано-Франківської (7,3%) області.

Серед релокованих підприємств, що відновили свою діяльність, найбільшу частку становлять компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (39% від загальної кількості), переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності ( 5%)

Загалом українські підприємці подали 1769 заявок на переміщення виробничих потужностей через платформу цифрової взаємодії.

«Програма релокації – це комплексна підтримка підприємств на їхньому шляху до відновлення діяльності. І вона завершується після фізичного переміщення всіх виробничих потужностей. Держава допомагає у монтажі обладнання та налагодженні діяльності. Ми разом із підприємцями шукаємо, де вигідно придбати сировину та найняти кваліфікований персонал, як побудувати логістику та куди продати продукцію, надаємо підтримку щодо побудови експортних ланцюгів.Робота бізнесу вкрай важлива у воєнний час, тому докладаємо максимум зусиль, щоб підприємці мали комфортні умови для відновлення», — зазначила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Нагадаємо, що до участі у програмі релокації можуть приєднатися будь-які компанії, які перебувають у зонах активних бойових дій. Заявки на участь приймаються за посиланням.

Читайте також: У торгових центрах Рівного починає роботу релокований з гарячих точок бізнес