Борисов відкрив перший заклад за моделлю GastroFamily у Словенії

Український ресторатор, співвласник мережі GastroFamily Дмитро Борисов, який наприкінці 2024 року залишив бізнес в Україні і передав права та управління колишній дружині Олені Борисовій, розпочав новий етап кар’єри.

Підприємець відкрив перший заклад у Словенії, у коментарі Delo.ua ресторатор розповів, що вирішив зосередитися на розвитку ресторанного бізнесу в Європі.

У Словенії Борисов викупив вже готовий заклад: з інженерією, вентиляцією та частково – з командою, провів ребрендинг та оновив репозиціонування. Після цього ресторан відкрився у форматі суші-бару Roll to Door.

Це аналог популярних українських концептів, зокрема ресторанів формату "Philadelphia roll&bowl", де подають каліфорнійські роли, боули з доставкою.

За словами Борисова, формат призначений для масштабування, а плановий річний виторг становить 1-1,1 млн євро із рентабельністю близько 20%.

Ми в процесі відкриття ще кількох закладів у Любляні. Це адаптовані до місцевого європейського ринку концепти, що добре зарекомендували себе в Україні та ЄС. Наприклад, формат "Мушля" з морепродуктами швидкого приготування та "Білий Налив" – бур з вустрицями та хотдогами. Вони стали основою для наших нових проєктів, — розповів Борисов.

Дмитро Борисов планує активно розвивати цей напрямок у Словенії та країнах Євросоюзу, до кінця 2025 року має відкритися від 3 до 5 нових ресторанів у різних містах.

Читайте також: Вулична їжа: як трансформувався ринок та чому фуд-холи стали must-have для девелоперів

Ресторатор бачить великий потенціал на словенському ринку, адже там є запит на сучасну, доступну гастрономію.