Бренд Usupso відкрив магазин у ТРЦ Hollywood

Українська мережа Usupso відкрила новий магазин у ТРЦ Hollywood. Тепер цінителі кавайних товарів у японському стилі можуть придбати фірмові розробки компанії у чернігівському торговельно-розважальному центрі. Про це повідомляє RAU.

«Бренд Usupso продовжує розвиватися та освоювати нові регіони. Всього 10 днів тому ми затвердили локацію і вже відчиняємо двері нашого нового магазину в Чернігові в ТРЦ Hollywood», — каже співвласниця та CEO українських мереж Usupso та O!Some Маріанна Самсонова.

Магазин знаходиться в центральному атріумі торгово-розважального центру і займає площу 101 кв. м. На полицях магазину представлений асортимент косметики, канцтоварів, іграшок, сумок, гаманців та аксесуарів. Рітейлер планує розширити асортимент товарів постачальників за програмою «Шерінг полиць» та порадувати покупців патріотичними сувенірами, тимчасовими татуюваннями та настільними іграми.

Нагадаємо, у червні мережа Usupso розпочала співпрацю з брендами made in Ukraine. Так, у продажу рітейлера з’явився патріотичний мерч від компанії Gifty, тимчасові татуювання Tattooshka, ігри компанії Стратег, значки Dobroznak. Найближчим часом мережа планує розширювати асортименти за рахунок товарів від українських виробників.

Довідка. Мережа Usupso в Україні поєднує 29 магазинів у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Херсоні та інших містах. Атам – майстер-франчайзі, який може продавати субфраншизу. Окрім Usupso, компанія розвиває в Україні також мережу магазинів O!Some.

Читайте також: У ТРЦ Караван Outlet відкрився Pop-Up Store українських брендів