Comfy продовжує відновлювати роботу своїх магазинів

З 97 магазинів мережі електроніки та побутової техніки Comfy зараз працюють 67. У середу, 13 квітня, відновив роботу магазин у київському ТРЦ Respublika Park.

Про це заявив гендиректор Comfy Ігор Хижняк.

«Ми відкрили 67 магазинів із 97 працюючих станом на 1 лютого 2022 року. За минулі два тижні вперше після вторгнення відкрилися магазини в Ізмаїлі, Запоріжжі, Коростені, Коростишеві, Кривому Розі, Києві та області. Почав працювати магазин у ТРЦ Respublika Park, хочемо відкритись і в інших ТРЦ Києва», – зазначив Хижняк.

Читайте також: Сільпо відновить роботу супермаркетів у Києві та області, Сумах, Чернігові та Харкові

За його словами, компанія також намагається відкрити частину магазинів у Харкові, якщо це буде безпечно для співробітників та клієнтів.

«Нам вдалося зберегти переважну більшість магазинів. Закритими залишаються магазини у Донецькій, Луганській, Чернігівській та Херсонській областях, частково у Запорізькій, Сумській, Харківській областях, Києві та області. Над частиною магазинів у цих регіонах ми втратили контроль – вони були розграбовані або згоріли», – розповів гендиректор Comfy.

З початку війни компанія зазнала значних втрат, багато магазинів було пошкоджено або знищено.

«Повністю оцінити масштаб збитків ми зможемо лише після того, як матимемо доступ до всіх активів та проведемо інвентаризацію. Ми сьогодні по суті лише документально фіксуємо збитки», — повідомив Ігор Хижняк.

Джерело