Данська мережа JYSK повністю виходить із росії

Данська мережа меблевих магазинів JYSK після того, як тимчасово закрила магазини на росії, вирішила повністю розірвати бізнес з агресором.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«З 3 березня всі магазини JYSK на росії були тимчасово закриті. Сьогодні JYSK повідомляє, що закриття буде незмінним, і що компанія повністю виходить з росії. Після чотирьох тижнів тимчасового закриття магазинів JYSK у Росії стало зрозуміло, що JYSK закриється назавжди і повністю залишить російський ринок», – йдеться у заяві.

Президент і генеральний директор JYSK Ян Бег зазначив, що компанія приїхала на росію з бажанням надати вигідну пропозицію населенню країни і розпочала роботу з хорошим стартом. Проте в ситуації, що склалася, команда менеджменту і власники не бачать альтернативи закриттю діяльності на росії.

Починаючи з 31 березня, магазини JYSK в Росії тимчасово відкриються, щоб здійснити розпродаж товарів, що залишилися. Після того, як продукція в магазинах буде розпродана, магазини будуть закриті назавжди. Співробітники JYSK отримають заробітну плату відповідно до місцевих правил у рамках закриття.

Читайте також: LPP Group закрила всі свої магазини на росії

Джерело