Діяльність на ринку росії призупинили ще три бренди

З початку загарбницької війни в Україні проти росії було введено численні санкції з боку Європи та США. В рамках надзвичайного санкційного тиску ринок країни-агресора залишає дедалі більшу кількість міжнародних брендів. За останні дні до них додалося ще три.

Sharp

Японський виробник техніки Sharp призупинив постачання до росії. Компанія виробляє телевізори та монітори, смартфони, принтери та побутову техніку.

“Ми в Sharp Group глибоко стурбовані конфліктом, що розвивається в Україні”, – йдеться в заяві компанії.

Зазначається, що Sharp також направить частину виручених від продажу коштів у благодійні організації, які допомагають українським біженцям.

Maersk

Найбільший у світі контейнерний перевізник данська компанія Maersk повідомила російських клієнтів про початок згортання бізнес-активності в країні.

“Починаючи з поточного моменту Maersk припиняє прийом нових букінгів на всіх своїх сервісах – включаючи океанські, трансконтинентальні залізничні та авіаційні в та з росії”, – йдеться в повідомленні компанії.

У компанії також нагадали, що мають намір вивезти всі раніше ввезені до росії контейнери до кінця квітня. За даними Maersk, на території рф у компанії залишається близько 50 тис. своїх контейнерів.

1 березня Maersk оголосила про припинення прийому замовлень на доставку вантажів до росії через збройний напад фашистських військ рф на Україну.

Oriflame

Шведська компанія Oriflame оголосила, що призупиняє інвестиції в маркетинг, тренінги та заходи у росії. Також виробник косметики заборонить онлайн-придбання його продукції для незареєстрованих користувачів.

Таке рішення Oriflame ухвалила на тлі війни, яку розпочала росія в Україні, а також операційних та юридичних складнощів.

В Oriflame пояснили, що партнери бренду можуть продовжити свою роботу з урахуванням оголошених змін.

При цьому Oriflame не почала закривати російський бізнес, щоб підтримати співробітників. Але компанія вказала на проблеми з ланцюжком поставок та збоями у проведенні торгових операцій.

Читайте також: Uniqlo закрив усі російські магазини