Dragon Capital закінчили реконструкцію ТРЦ Piramida у Києві (фото)

Реконструкцію ТРЦ Piramida у Києві повністю завершено. На фінальному етапі було оновлено фасад торгового центру і паркінгу з боку проспекту Бажана.

Про це офіційно повідомила компанія Dragon Capital Property Management у Facebook.

Тривала реконструкція майже два роки. Її розпочали 2020 році, навесні 2021 року було збудовано нову торгову галерею. В результаті цього загальна площа об’єкту збільшилась з 16 800 кв. м до 20 600 кв. м.

Влітку 2022 року попри війну було реконструйовано вхід до станції метро “Позняки” та благоустроєно прилеглу територію.

Що ще змінилося?

Dragon Capital повідомляє про перебудову фасаду та паркінгу з боку проспекту Бажана. На новому фасаді торгового центру встановлено велетенський LED-екран площею 350 кв.м. і вагою 7 тон, а також нові енергозберігаючі вивіски та місця для реклами.

Переплановано та оновлено паркінг, тепер він став більшим на 40 машиномісць.

Виглядає це так:

*ТРЦ Piramida входить до портфелю нерухомості інвестиційної компанії Dragon Capital. Ним управляє підрозділ Dragon Capital Property Management.

Придбання частки ТРЦ Respublika Park

Раніше ми розповідали, що антимонопольний комітет України дозволив ТОВ “Реал Ст” придбати частку в статутному капіталі ТОВ “Мегаполіжитлобуд”, який є замовником та інвестором будівництва столичного ТРЦ Respublika Park.

Це означає, що компанія забезпечила собі понад 50% голосів у вищому органі управління товариства, тож контрольний пакет акцій переходить до “Реал Ст”.

Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: ТРЦ Lavina Mall запускає масштабну благодійну акцію