Два тижні ТРЦ Respublika Park: нові орендарі, півмільйона відвідувачів та тотальні знижки

Новий ТРЦ Respublika Park лише за перші три дні відвідали 240 000 осіб. Але всесвіт шопінгу та розваг і далі дивуватиме відвідувачів. Зі свіжих новин — відкриття нових флагманів та космічні знижки до Чорної п'ятниці.

Вже в перший день, 12 листопада, один із найбільших в Україні та Європі торгово-розважальних центрів Respublika Park прийняв 64 000 осіб, за три дні показник відвідуваності вже досяг 240 000. Але інтерес українців до нового молу не згасає, і за підсумками першої десятиденки ця цифра зросла до 550 тисяч людей.

«Ні, це не метро в годину пік, це ТРЦ Respublika Park: лише за десять днів нас відвідало півмільйона людей! Нам є чим пишатися, ми виконали нереальну роботу і вже зараз можемо оцінити її результати. Дякую всім, хто підтримував, і всім, хто робив свою роботу. А відвідувачам – за довіру» – поділилася враженнями генеральний директор ТРЦ Юлія Щаслива.

До кінця листопада планується відкриття 72% площ (ТРЦ відчинив двері з наповнюваністю 61%). Протягом перших двох тижнів, окрім уже відкритих, розпочали свою роботу нові орендарі. Це бренди Cropp, Sinsay, Colins, Walker, Stem, Sandalini, Pandora, TOUS, Under Armour, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Gant, Lacoste, Arber, Zifferblat, Chin Chin, Марафон, Eva Beauty та інші.

Respublika Park приєдналася до акцій та знижок з нагоди «Чорної п’ятниці».

«Протягом трьох днів, із 26-28 листопада, бренди пропонують тотальне зниження цін – до -70%. Крім того, знижки діятимуть на розваги для всієї родини.26 листопада ТРЦ продовжить свою роботу на годину та працюватиме з 10:00 до 23:00. В інші дні за звичним графіком – з 10.00 до 22.00», – повідомив операційний директор Respublika Park Анатолій Шахновський.

Спеціальні акційні пропозиції поширюються на деякі атракціони в інноваційному парку розваг Neopolis, також діє знижка -20% на замовлення в anti adult cafe «80lvl».

Адміністрація Respublika Park заявила, що готова до зростання відвідуваності в період знижок, і в цей час посилить заходи щодо дотримання карантинних обмежень з урахуванням «червоної зони» у Києві. Нагадаємо, для входу до торгово-розважального центру необхідно мати дійсний (зроблений не більше ніж за 72 години до надання) ПЛР-тест або «зелений» сертифікат про вакцинацію. До того ж, по всій території ТРЦ розміщені антисептики та діє масковий режим.

Довідка. ТРЦ Respublika Park – один із найбільших ТРЦ не лише Києва, а й Європи. Його загальна площа становить 300 000 кв. м, орендна – 135 000 кв. м. Об’єкт знаходиться у Києві за адресою вул. Кільцева дорога, 1. Серед додаткових переваг ТРЦ – унікальна громадська зона «Оазис» із парком рослин у 2000 кв. м, інноваційний digital-парк розваг Neopolis, перша в Україні аеродинамічна труба заввишки близько 20 м. У торговій зоні об’єкту – 500+ магазинів, у зоні food&beverage, площею 9300 кв. м – близько 50 кафе та ресторанів різного формату. Критий паркінг розрахований на 3500 машиномісць.