Директором з оренди ТРЦ Respublika Park призначено Олену Яценко

У команді ТРЦ Respublika Park нове призначення. З 1 липня позицію директора з оренди посідає Олена Яценко.

Про це повідомляє RAU.

Команда комерційного департаменту ТРЦ Respublika Park, очолювана Лілією Міненко, доклала багато зусиль для формування якісного та збалансованого пулу орендарів для успішного запуску найамбіційнішого проекту. Лілія залишила позицію комерційного директора ТРЦ Respublika Park і вирішила продовжити свою професійну кар’єру у сфері комерційної нерухомості та рітейлу у Польщі. Позицію комерційного директора у компанії скасовано.

Директором з оренди призначено Олену Яценко, яка має 13-річний досвід орендного управління різними проектами. Протягом шести років роботи у міжнародній компанії Arricano Олена брала участь у запуску та управлінні такими проектами як ТРЦ Sky Mall, РайON, Проспект та Сонячна Галерея. Також Олена має досвід роботи у міжнародної компанії JLL у департаменті офісної нерухомості.

До команди ТРЦ Respublika Park Олена Яценко приєдналася у грудні 2020 року та відповідала за формування tenant-mix, брокеридж, взаємодію з орендарями на етапі запуску проекту. Серед основних завдань Олени на посаді директора з оренди – координація та контроль роботи департаменту, управління договорами оренди, ефективна співпраця з партнерами – орендарями.

Читайте також: Директором з маркетингу компанії Arricano призначено Інну Морозову