«Епіцентр К» відкриє власні ТРЦ

Як повідомив директор із роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров, компанія планує відкривати власні торговельно-розважальні центри. Перший такий об’єкт збудують у Львові, поряд із ТРЦ King Cross.

«Ще йде розробка кінцевої планограми, тому називати площу та інші подробиці поки некоректно, але об’єкт буде дуже потужний», – заявив Гончаров.

«Звичайно, наші плани не оминають і столицю, хоча про конкретну локацію сказати поки не можемо. Також тривають активні роботи щодо розробки формату ТРЦ у Харкові та Одесі», – розповів Гончаров. – «Крім того, ми думаємо над концепціями торгово-розважальних центрів у Дніпрі та Запоріжжі».

Вимоги до наповнення та зовнішнього вигляду майбутніх ТРЦ дуже високі, тому для роботи над об’єктами буде залучено архітекторів, які мають досвід створення схожих проектів.

«Це буде ТРЦ, не схожий на жоден уже наявний в Україні. Там будуть як усі відомі бренди, так і ті, яких на українському ринку ще не було. Найцікавіше – ми створимо спеціальні магніти, які ще ніде не представлені. Це зробить наші проекти справді унікальними», – повідомив Гончаров.

Джерело