Епіцентр підтвердив захоплення своїх ТЦ у Херсоні

1 червня до приміщення ТЦ Епіцентр та гіпермаркет Нова лінія у Херсоні увійшли озброєні люди, які назвалися представниками окупаційної влади та почали диктувати свої умови роботи.

Про це повідомили у компанії.

«Відповідно, ми втратили контроль над фінансовою діяльністю торгових об’єктів, управлінням персоналом та експлуатацією. З моменту окупації Херсона жодних нових поставок товарів до Епіцентру та Нової лінії по мережі не здійснювалося. Втім, на той момент вони залишалися значними товарними запасами, подальша доля яких нам не відома», — йдеться у повідомленні.

Компанія продовжує збір даних для підрахунку втрат, спричинених військовою агресією проти України. Через бойові дії повністю знищено ТЦ компанії у Чернігові, Маріуполі та Бучі (Київська обл.). Також внаслідок ракетного удару було втрачено п’ять магазинів у столичному ТРЦ Retroville (Intersport, 4F, TAF, E.Pic та «Галереї Деко»). Артилерійським обстрілом було пошкоджено торгові центри у Харкові. Ще частина ТЦ мережі Епіцентр припинила роботу внаслідок окупації частини українських територій на сході та півдні країни.

Читайте також: Скільки статків втратили власники Епіцентр, АТБ, ЦУМ Київ, DCH та Амстор за три місяці війни