Епіцентр повертається до Бучі та запускає першу мобільну точку видачі замовлень

Новий проект компанії Епіцентр дозволить жителям одного із найбільш постраждалих від війни міст швидко отримати необхідний товар у мобільній точці видачі інтернет-замовлень.

Вона розпочала роботу 23 квітня на Новому шосе, 48 і працюватиме щодня з 13:00 до 16:00. Таким чином, кожен бажаючий зможе зробити замовлення на сайті інтернет-магазину epicentrk.ua та отримати свою покупку у мобільній точці видачі вже наступного дня.

Місто-герой Буча зазнав значних руйнувань внаслідок воєнних дій та ворожих обстрілів. Було пошкоджено як житлові будинки, так і об’єкти комерційної інфраструктури. У тому числі було знищено і торговий центр компанії Епіцентр, який раніше працював на Новому шосе.

«Зараз у місті практично відсутні магазини, в яких бучанці могли б придбати товари першої потреби та матеріали для відновлення своїх будинків. Саме тому Епіцентр вирішив запустити у Бучі першу для компанії мобільну точку видачі замовлень», — каже заступник директора з роздрібної торгівлі, керівник онлайн-напряму компанії «Епіцентр К» Юрій Яковлєв.

За його словами, завдяки запуску нового проекту мешканці Бучі зможуть обрати будь-який товар майже з 1,5-мільйонного асортименту інтернет-магазину epicentrk.ua та забрати його у точці видачі без додаткових витрат на доставку, які компанія візьме на себе. Окрім будівельних матеріалів та інструментів, покупці зможуть замовити товари першої необхідності, такі як продукти харчування, побутову хімію, одяг, взуття, електроніку та багато інших товарних категорій.

Надалі Епіцентр планує розширити проект і на інші українські міста, які постраждали внаслідок повномасштабної військової агресії рф.

Довідка. Компанія «Епіцентр К» — один із найбільших гравців українського ринку роздрібної торгівлі та лідер у сегменті товарів для дому та ремонту. Окрім мережі ТЦ Епіцентр до структури групи компаній також входить інтернет-магазин epicentrk.ua, гіпермаркети Нова Лінія та ціла низка виробничих активів у сфері агропромисловості, деревообробки та керамічної плитки.

Читайте також: В Ужгороді відкрився перший професійний ТРЦ