Епіцентр відкриває новий триповерховий торговельний центр біля Львова

У суботу, 10 вересня, мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» відкриває на об’їзній дорозі Львова новий торговий центр. У майбутньому поруч планують збудувати торговельно-розважальний центр. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Новий триповерховий ТЦ «Епіцентр» площею майже 90 тис. кв. м збудували біля ТРЦ King Cross Leopolis та вже існуючого гіпермаркету Епіцентр у Сокільниках. З 10 вересня для відвідувачів буде доступно перші два поверхи нового торгового центру, а третій поверх відкриють пізніше.

Як повідомили у компанії, на першому поверсі нового ТЦ відкриють традиційні для компанії відділи будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів, сантехніки, кераміки, а також великий відділ для автомобілістів. Крім того, тут відкриють найбільший у мережі продуктовий супермаркет із фудкортом Food Market площею майже 4000 кв. м.

На другому поверсі ТЦ розташовані окремі спеціалізовані відділи, найбільшими з них стали «Галерея Деко», «Сад та город» та «Центр меблів». Також на другому поверсі працюватиме дитячий магазин із зоною розваг та магазин канцтоварів.

У новому Епіцентрі також облаштували 30-метровий атріум зі скляним дахом, де буде розташований ярмарок сезонних товарів.

Паркування гіпермаркету вміщатиме близько 1000 автомобілів, поруч облаштовано зону для пішоходів.

Друга черга цього проекту, як розповіла директор компанії «Епіцентр та К» Юлія Чудновець, передбачає будівництво окремого торговельно-розважального центру. За її словами, зараз напрацьовується лише концепція ТРЦ, тож деталей майбутнього будівництва ще немає. Також ще не вирішено майбутню долю гіпермаркету Епіцентр, що вже діє з 2016 року, розташованого поруч.

Читайте також: У Дрогобичі розпочалося будівництво нового торгового центру