Fendi відкрив свій найбільший флагман в Японії

Італійський модний дім Fendi, що спеціалізується на випуску одягу, виробів зі шкіри та хутра, аксесуарів і парфумерії, оголосив про відкриття свого найбільшого флагмана в Японії.

Відкриття відбулося всього через тиждень після запуску першого флагманського магазину Fendi в Південній Кореї. Магазин розташований у районі Омотесандо, одному з найпрестижніших торгових місць Токіо.

Новий магазин був розроблений внутрішньою командою архітекторів бренду, дотримуючись останніх світових концепцій і використовуючи елементи дизайну зі штаб-квартири бренду в Palazzo Della Civilta Italiana.

Флагман характеризується своїм геометрично-діагональним дизайном. Зовнішня частина виготовлена ​​зі сталі та має скляну вітрину, яка підсвічується п’ятнадцятьма світлодіодними арками.

Трирівневий торговий простір площею 855 кв. м пропонує повний асортимент одягу, аксесуарів і колекцій шкіряних виробів, а також лінійки Fendi Home Decor та Fendi Kids’ Collection. До кінця року магазин має відповідати всім екологічним нормам і отримати сертифікат сталого розвитку LEED.

Читайте також: Mango запускає перший магазин у Канаді