Fly Kids відкриє сімейно-розважальний комплекс у київському ТРЦ Rive Gauche

Новий сімейно-розважальний комплекс Fly Kids площею 3000 кв. м почне роботу на початку 2023 року і стане найсучаснішим у мережі.

Як повідомили в ТРЦ Rive Gauche, площа розважального центра складає близько 3000 кв. м. За словами Дмитра Барановського, власника компанії, Fly Kids у Rive Gauche розрахований на високоякісний відпочинок та дозвілля для усієї родини. Тут знайдуть для себе цікаві заняття усі члени родини, навіть дорослі. Але, звичайно ж і перш за все, він буде насичений інтерактивними атракціонами ігрової зони для дітей будь-якого віку.

«Комплекс буде суттєво відрізнятися від інших своїми ексклюзивними атракціонами, інтер’єром, рестораном з європейською кухнею», — підкреслив Дмитро Барановський.

Комплекс стане 13-м у мережі сімейно-розважальних комплексів Fly Kids. Зазвичай вони поділені на зони: ігрову, яка містить атракціони, горки, лабіринти, батути, ігрові автомати, 3D-кімнати та інше, а також великий сімейний ресторан, банкетні кімнати, а в окремих випадках й студію анімації, контактний зоопарк та інше. У списку додаткових послуг Fly Kids пропонує послугу няні, що дозволяє мамам присвятити декілька годин собі.

Нагадаємо, крім закладів Fly Kids, орієнтованих, у першу чергу, на дітей, компанія управляє першим, що не має аналогів в Україні, розважальним комплексом Fun Park, площею 10 000 кв. м безлімітних розваг. Комплекс знаходиться у місті Кривий Ріг на вул. Єсеніна, 16.

Довідка. Fly Kids — лідер ринку сімейно-розважальних комплексів. Мережа представлена ​​в таких містах України як Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Кременчук, Мелітополь, Львів, Рівне, Одеса, Чернігів, Черкаси, Маріуполь, Сєвєродонецьк та Київ. Серед переваг мережі дитячих закладів Fly Kids один квиток на всі розваги, унікальні та безпечні атракціони, видовищні анімації та шоу-програми, сімейний ресторан та бенкетні кімнати, можливість організації дитячих свят «під ключ».

Читайте також: Плавний перехід між комерцією та оточенням: Яким буде новий ТЦ Трипіль на Київщині