Focus Estate Fund придбав польський ТЦ Ferio Legnica

Focus Estate Fund придбав торговельний центр Ferio Legnica у Легниці (Польща) у австрійського Raiffeisen Bank International. Про повідомляє пресслужба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми дуже раді, що всі етапи, які передували купівлі Ferio Legnica у Raiffeisen Bank International, успішно завершені. Ми придбали перспективний роздрібний напрям, який відображає плани компанії щодо розміщення стратегічних активів у різних географічних частинах Польщі. Після цієї угоди наші активи під управлінням у Польщі досягли приблизно 65 млн євро. Один із стратегічних планів — розширити наше портфоліо в інших частинах Європи, тобто в таких країнах, як Велика Британія, Португалія, Іспанія, Чехія, Італія тощо», — цитує пресслужба генерального партнера фонду Focus Estate Максима Школьника.

Як зазначається у пресрелізі, ТЦ Ferio Legnica відкрито у 2007 році. Має орендопридатну площу (GLA) близько 13 200 кв. м, зокрема 11 965 кв. м торгових площ та 1 269 кв. м — офісної. На трьох поверхах будівлі розташовано близько 40 магазинів та об’єктів сфери обслуговування. Ключові якорі включають Netto, Pepco, Kik, Sinsay, Jysk, Action, Rossmann, а також інших орендарів. Відвідуваність — близько 2 млн осіб на рік.

Як повідомлялося, значне збільшення розміру портфеля Focus Estate Fund відбулося за останні 18 місяців. Останні придбання 2022 року в Польщі — ТЦ Turawa Park в Ополе та ТЦ Atrium Mosty в Плоцьку — призвели до зміни масштабу фонду. ТЦ Ferio Legnica став шостим у польській частині портфеля.

Як зазначається у релізі, CBRE представляла продавця в угоді. Czabański & Gałuszyński разом з Gleeds та KKLW консультували покупця по угоді.

Focus Estate Fund (FEF) — інвестиційний фонд нерухомості, що фокусується на непреміальних об’єктах торговельної нерухомості середнього формату в ринках Європи, що розвиваються.

Читайте також: Біженці рятують польські торговельні центри: майже кожен п’ятий відвідувач — з України