Фокстрот: 90% продажів – з електронними чеками

За перший рік реформи щодо впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) «Фокстрот» видав своїм покупцям 2,3 млн. електронних чеків, що становить 90% усіх продажів у роздрібних магазинах та офіційного інтернет-магазину бренду FOXTROT.UA.

Як повідомили у прес-службі компанії, «Фокстрот» налагодив процес видачі непаперових чеків під час доставки товару покупцям міст-мільйонників (Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків) та ще у 27 містах України.

«Електронний чек своїми перевагами посилює наш бренд, оскільки відповідає стратегічно важливому для нас тренду диджиталізації торгівлі. Це нововведення стане must have на ринку електроніки, адже чим прозоріший і безпечніший продавець, тим більше у нього покупців, тим сильніше його позиції на ринку», – прокоментував рік роботи з ПРРО виконавчий директор компанії «Фокстрот» Олексій Зозуля.

Впровадження програмного РРО, який продукує електронні чеки, у «Фокстроті» розпочалося 1 вересня 2020 року з сигнального проекту з електронними касами від виробника Checkbox у двох столичних магазинах. Вже за півроку нововведення прижилося у всіх регіонах і бренд вийшов на цифру в 1 млн електронних чеків в офлайн та онлайн-торгівлі.

«Фіскальний чек автоматично надсилається в особистий кабінет покупця або на його електронну пошту, а отже, на роздрук розрахункового документа не витрачається час. Фіскальний чек підтверджує безпеку купівлі та забезпечує післяпродажне обслуговування», – пояснив Зозуля.

Надійність вибору електронного чека підтверджує той факт, що всі електронні чеки від Фокстроту зберігаються на фіскальному сервері податкової служби України.

У компанії назвали ще одну перевагу: продавець, який працює з ПРРО, і його клієнт роблять свій внесок у збереження навколишнього середовища.

За словами Зозулі, за рік роботи з електронними чеками лише у «Фокстроті» заощадили 185 км паперу у аркушах формату А4, зберігши від вирубки 3,5 тонни дерев на виготовлення цього паперу.

Джерело