Фокстрот відкрив перше представництво бренду у звільненому Херсоні

19 листопада всеукраїнська мережа електроніки та побутової техніки Фокстрот відкрила перше представництво бренду у звільненому Херсоні.

Магазин на проспекті Ушакова, 26 працюватиме як пункт видачі та обробки інтернет-замовлень з 11:00 до 15:00 щодня. Згодом планується відновлення повноцінної роботи з товарним асортиментом та розширеним переліком послуг.

«Ми раді бути одними з перших, щоб знову сказати жителям і гостям Херсона: ласкаво просимо у Фокстрот! Ми дякуємо ЗСУ за героїзм, а нашим колегам — за готовність приступити до роботи в найкоротші терміни», — прокоментував Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот.

Формат точки видачі передбачає можливість консультацій, оформлення й отримання інтернет-замовлень. Також діє безкоштовна доставка онлайн-покупок з Foxtrot.ua від партнерів — у працюючі відділення та поштомати Нової пошти.

До повномасштабного вторгнення рф в Україну мережа Фокстрот була представлена в Херсоні двома магазинами. Один з них, розташований у ТРЦ Fabrika, був пошкоджений в результаті ворожого обстрілу торговельного центру на початку березня. Другий торговий заклад призупинив свою роботу, відмовившись працювати в умовах окупаційного режиму. Одразу після звільнення Херсона бізнес почав підготовку до повернення, щоб запуститися якомога швидше і тим самим сприяти у відновленні життя й побуту південного міста-героя.

Довідка. Фокстрот — одна з найбільших торгових мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Станом на початок 2022 року бренд є омніканальним й охоплює 170 магазинів у 90 обласних та районних центрах України та інтернет-магазин Foxtrot.ua.

Читайте також: Multiplex відновив роботу трьох із семи постраждалих внаслідок російської агресії кінотеатрів