Фокстрот відновлює роботу у столичному ТРЦ Retroville

«Відроджений» магазин розпочинає роботу з 22 липня на тій же локації, що й до обстрілу: на першому поверсі торгово-розважального центру та у звичному для покупців форматі, повідомляє RAU.

У березні під час ракетної атаки російських терористів, спрямованої на ТРЦ Retroville, постраждав магазин всеукраїнської мережі електроніки Фокстрот. Внаслідок вибухової хвилі та спричиненої нею пожежі пошкоджено 30% приміщення: стіни, стеля з освітленням, обладнання, знищено 60% товарно-матеріальних цінностей. На щастя, обійшлося без людських жертв.

«До відновно-ремонтних робіт ми розпочали на початку липня. При цьому поставили собі завдання зберегти попереднє планування і стиль оформлення магазину, оскільки вважаємо його максимально зручним для клієнта. У тому числі з центральним хабом, що поєднує основні функціональні зони, лаунж-зону для малюків та майданчики для оформлення споживчих кредитів на купівлю техніки», — зазначає СЕО Фокстрот Олексій Зозуля.

За короткий час команді всеукраїнської мережі електроніки вдалося відновити звичний для покупців формат: оновити простір та обладнання, заповнити полиці сучасними гаджетами, а атмосферу вірою в те, що українців не подолати.

Також збережено підхід у наповненні полиць товаром – асортимент максимально збалансований з урахуванням усіх сегментів техніки. Доступний весь список сервісів та послуг, частково відновлено кредитування за участю банків-партнерів.

«Ми зараз усе розуміємо, що ритейл має працювати — принаймні там, де це можливо, щоб економіка функціонувала, а українці могли купити все, що потрібно, і тим самим підтримувати країну. Тому відкриття «відродженого» магазину «Фокстрот», як і для наших колег із торгового центру, знаменує для нас перемогу світла над темрявою. І, безумовно, зміцнює нашу віру у безперечну Перемогу», — підсумував виконавчий директор мережі.

Фокстрот у ТРЦ Retroville є одним із столичних флагманів мережі електроніки. Загальна площа магазину – 1100 кв. м, з неї торговою – 890 кв. м. Його офіційне відкриття відбулося рівно два роки тому: у липні 2020-го, що запам’ятався в історії компанії, як перше після ослаблення карантинних обмежень весняного локдауну-2020.

Нагадуємо, 22 липня у ТРЦ Retroville відновлює роботу Novus.