Gucci Beauty запускає інноваційний флагман у Сінгапурі

Gucci Beauty відкрив свій перший окремий магазин у Сінгапурі. Торговий простір, який вирізняється вражаючим дизайном з рожевими стінами, дзеркальною плиткою та червоним паркетом, розташований в ТРЦ ION Orchard.

У виставковому залі представлений повний асортимент косметики та засобів по догляду за шкірою Gucci Beauty, а також парфумів модного дому.

Прагнучи запропонувати клієнтам абсолютно новий досвід, Gucci Beauty зробив новий флагман максимально технологічно просунутим. Тут розробляється багатоканальний формат із цифровими точками дотику. У магазині встановлені інтерактивні столи та екрани, що дозволяють швидко отримати доступ до товарів та ексклюзивних послуг бутика.

На інтерактивних стінах магазину розміщені рекламні ролики про новинки Gucci. Для підбору макіяжу можна використовувати спеціальні планшети з підтримкою штучного інтелекту. У виставковому залі також є інтерактивна панель парфумів, яка відкриває інформацію про аромат, коли він контактує з екраном планшета.

Як приємний бонус Gucci Beauty пропонує покупцям вигравірувати монограми на щойно придбаних виробах, а також ексклюзивну вишивку на косметичках.

Читайте також: Власник Zara збільшив прибуток на 600 млн євро після виходу з росії