Gucci представив перший люксовий магазин у Детройті

Модний дім Gucci оголосив про відкриття монобрендового магазину у центрі Детройта, на Library street. У моносторі площею 325 кв. м представлені чоловічий та жіночий одяг, аксесуари, ювелірні вироби та годинники, а також ексклюзивна лінія декору Gucci Décor.

Новий магазин, що відкрився в історичній будівлі, зберігає дух модного будинку і зустрічає покупців геометричними конструкціями на фасаді та незвичайним дизайном інтер’єру з монохромною підлогою, скляною плиткою та малюнками, зробленими на індивідуальне замовлення.

Gucci Detroit відкрився відповідно до стратегії бренду зі сталого розвитку. Магазин оснащений світлодіодами для підвищення енергоефективності та сертифікований за стандартом LEED. Спеціально для нового магазину місцева поетеса Джесіка Кер Мур створила оригінальний вірш, що втілює місію бренду в Детройті. Одна із строф була намальована на фасаді магазину.

Gucci реалізує програму Changemakers в Північній Америці з 2019 року. Одним із міст, на яке спрямовано розвиток програми, є Детройт. Модний дім також є замовником фільму Black to Techno, в якому музичний стиль оспівується як рідна детройтська форма мистецтва. На наступному етапі Gucci планує випустити колекцію Off Grid. До неї увійдуть бейсболки, рюкзаки та ремені, які продаватимуться ексклюзивно у Детройті.

Читайте також: Uniqlo відкриває свій перший магазин у Польщі