Half Price відкрив перший магазин у Чернівцях в ТРЦ Bukovyna Mall

У чернівецькому ТРЦ Bukovyna Mall відкрився перший в місті мультирбендинговий магазин Half Price.

Як повідомляється у соцмережах торговельного центру, урочисте відкриття відбулося у четвер, 7 травня.

HalfPrice — міжнародна мережа магазинів у форматі off-price, що спеціалізується на продажу товарів відомих брендів зі знижками. В асортименті представлені одяг, взуття, аксесуари, товари для дому, косметика, іграшки та інші категорії продукції. Серед брендів, які можна знайти у магазинах мережі, зокрема представлені Calvin Klein, Michael Kors, Pinko, Reebok, Fila, Valentino, Prada, Chloé, Moschino, Emporio Armani, Yves Saint Laurent, Tommy Hilfiger, Wrangler та Benetton.

Бренд HalfPrice вийшов на ринок у травні 2021 року. Станом на зараз мережа об’єднує понад 140 магазинів у 11 країнах Європи, зокрема у Польщі, Австрії, Чехії, Словаччині, Хорватії, Румунії, Україні, Словенії, Литві, Латвії та Угорщині.

HalfPrice входить до структури польської групи CCC Group, одного з найбільших ритейлерів Центрально-Східної Європи у fashion- та footwear-сегментах.

Читайте також: Частка тривог під час роботи ТЦ залишається високою попри покращення всіх показників (дослідження)

Наприкінці квітня 2026 року Half Price відкрив перший магазин у Івано-Франківську, в ТЦ А7. Детальніше про це - в матеріалі.