Harrods обмежить продаж предметів розкоші російським покупцям

Британський універмаг Harrods запроваджує обмеження для покупців із росії на придбання предметів розкоші у зв’язку з антиросійськими санкціями. Тепер вони можуть витратити у магазині не більше 300 фунтів стерлінгів.

За даними видання The Telegraph, Harrods Harrods перевіряє свою базу даних клієнтів, виявляючи тих, хто має російський номер телефону, або тих, хто повідомив, що проживає в росії. Їм надсилаються повідомлення про санкції британського уряду та пов’язані з ними обмеження ритейлера.

«Щоб переконатися, що ми дотримуємося цих обмежень, ми перевірили нашу базу даних, щоб виявити потенційно порушених клієнтів, і попросили їх повідомити Harrods, якщо інформація, яку ми зберігаємо, не є точною та актуальною. Обмеження ґрунтуються не на національності, а на адресі/контактних даних чи даних про доставку попередньої транзакції», — йдеться у заяві універмагу.

Це означає, що російським покупцям стане недоступна більшість предметів розкоші, починаючи від ювелірних прикрас та дизайнерського одягу та закінчуючи меблями. При цьому поки що неясно, чи підпадуть під обмеження продуктові кошики Harrods, які можуть коштувати до 1000 фунтів стерлінгів.

Обмеження 300 фунтів стерлінгів залишить у російських покупців невеликий вибір дизайнерських сумок, також під заборону потрапить, наприклад, більшість кашемірових шарфів.

Читайте також: McDonald’s остаточно залишає російський ринок