Hermès відкриває флагманський магазин в Ухані

Французький люксовий будинок моди Hermès повідомляє про відкриття свого магазину в Ухані. Двохрівневий флагман продавця розкоші виступає орендарем торгового центру Wuhan Plaza 66, що спеціалізується на висококласних світових брендах.

Дизайн нового торгового простору буде натхнен інтер’єрами знаменитого моностора Hermès на вулиці Фобур-Сент-Оноре в Парижі. Концепція розроблена архітектурним бюро RDAI, яке протягом довгих років співпрацює з Hermès.

Екстер’єр нового магазину відрізняють сучасна керамічна плитка кольору охри, що відсилає до упаковки Hermès, що добре впізнається. Усередині бутика — підлога з охристого і коричневого мармуру, а також предмети, присвячені річці Янцзи, що протікає в місті. Ще одна особливість проекту – отвори в стінах для проникнення природного світла.

У новому флагмані буде представлено 16 категорій товарів культового французького бренду, у тому числі меблі та аксесуари з палісандрового дерева. На верхньому поверсі магазину представлені колекції чоловічого та жіночого одягу та взуття, а також знамениті аксесуари модного будинку зі шкіри. У спеціальній зоні V.I.P. стіни прикрашені шовковими тканинами з ручним розписом, а у відділі ювелірних виробів — настінними покриттями в японській манері.

Читайте також: Власник IKEA збудує гігантський торговий центр в Індії