H&M закрив один із своїх найбільших магазинів

Шведський бренд втратив свого першого та головного моностора в Піднебесній.

Шведський фешн-гігант H&M змушений був закрити свій флагманський магазин у Шанхаї, один із найбільших моносторів у світовій мережі. Причини, які спонукали рітейлера відмовитися від об’єкта, – падіння купівельного попиту в Піднебесній.

H&M відчула на собі наслідки конфронтації з китайськими споживачами через відмову у використанні бавовни. Після заяви про рішення виключити продукцію із власного виробництва H&M зіткнулася з критикою та закликами бойкотувати продукцію на ринку.

Флагман H&M був відкритий після повного зняття обмежень у Шанхаї лише місяць тому, проте вже минулого тижня місцеві жителі стали очевидцями того, як із триповерхової будівлі знімають гігантську вивіску, а вітрини забивають дошками.

H&M офіційно вийшов на ринок Піднебесної ще у 2007 році, а флагман у Шанхаї був першим магазином, з якого розпочалася експансія шведського бренду до країни.

За даними на початок 2021 року, під управлінням компанії знаходилося понад 500 магазинів у Китаї. Однак останні події з бойкотом бренду, а також наслідки пандемії та тривалих обмежень призвели до того, що ритейлер змушений був закрити багато магазинів, скоротивши їх кількість до 375.

У штаб-квартирі H&M інформацію про закриття свого головного магазину в Шанхаї наразі не коментують. Водночас, від падіння споживчої активності в одному з головних мегаполісів Азії страждають й інші бренди, оскільки мешканці неохоче повертаються до молів після карантину. Серед світових брендів, які відмовилися від синьцзянського бавовни і зіткнулися з хвилею бойкоту, також опинилися Zara, Nike та Adidas. Щодо H&M, то продукція шведського бренду також зникла з продажу на найбільших китайських маркетплейсах.

Читайте також: Компанія Nike анонсувала остаточний вихід із росії