IKEA орендує майже 93 тисячі квадратних метрів у торговому центрі R City Mall у Мумбаї для відкриття нового магазину

В індійському місті Мумбаї всесвітньо відомий шведський ритейлер меблів та товарів для дому IKEA планує відкрити магазин площею майже 93 тисячі квадратних метрів. Для цього було орендовано простір торгового центру R City Mall.

За словами співрозмовника видання Indiatimes, який бере участь у розробці концепції нового магазину, це буде довгостроковий проект, тому оренда була укладена на 9 років.

Також відзначимо, що IKEA відома своїми величезними магазинами по всьому світу, але оренда такої величезної площі у місті з дуже дорогим ринком нерухомості – новий рівень.

Ритейлер нещодавно зайшов на індійський ринок – перший магазин був відкритий теж у Мумбаї в районі Уорлі в 2020 році. Також IKEA планує відкрити до кінця цього року ще один великий магазин у місті Бангалор на півдні Індії.

«Ми дивимося на Махараштру у довгостроковій перспективі. У нас буде різноманітний підхід на ринку з невеликими та великими магазинами, а також онлайн-форматом. У 2020 році ми відкрили великий магазин IKEA Navi Mumbai, а нещодавно перший міський магазин в Уорлі. В даний час IKEA India веде переговори з різними організаціями, щоб визначити потрібні місця для наших майбутніх магазинів у Мумбаї. Ми зможемо поділитися більш детальною інформацією пізніше, коли ми убезпечимо всі процеси», – сказав представник ритейлера.

Сам забудовник R City Mall Runwal Group відмовився коментувати історію про оренду 93 тисяч квадратних метрів шведським ритейлером меблів.

Читайте також: На Філіппінах відкрився найбільший у світі магазин IKEA