IKEA відкриває новий торговельний центр у Сан-Франциско

Шведська IKEA готується відкрити свій торговельний центр у Сан-Франциско. Довгоочікуване відкриття після численних затримок заплановане на весну 2023 року.

Меблевий гігант представить унікальну концепцію, не схожу на звичне планування магазинів IKEA по всьому світу. Дев’ятиповерховий комплекс об’єднає меблевий магазин з торговельним центром, pop-up магазинами, веганськими ресторанами та місцями для зустрічей. Подібна концепція була реалізована минулого року в Лондоні.

«Ми з нетерпінням чекаємо відкриття IKEA San Francisco наприкінці весни 2023 року. Ми впевнені, що зможемо задовольнити потреби жителів Сан-Франциско — охопити більше покупців і зробити IKEA більш доступною», — прокоментували в компанії.

Сан-Франциско давно чекав на відкриття магазину шведського ритейлера. ТРЦ 6×6 Mall, що був розташований на місці IKEA, спорожнів ще в 2016 році. А в 2022 році було оголошено, що Ingka Group відкриє там торговельний центр.

Спочатку його планували відкрити у 2021 році, а потім перенесли на лютий 2022 року. Будівництво об’єкта затримали, оскільки потребували значних робіт із реконструкції будівлі. Комплекс матиме загальну площу 23 225 кв. м і площу магазину IKEA 6500 кв. м.

Читайте також: McDonald’s перевищив прогнозований прибуток за 2022 рік