Індекс самопочуття рітейлу (RWBI) у лютому показав незначне зниження

Дмитро Топольськов, Голова Дослідницької групи Української Ради Торгових Центрів, керівник дослідницької компанії Ukrainian Research Bureau (URB):

"З 12 лютого 2023 р. в цілому в Україні зник дефіцит потужності електроенергії. Таким чином, торгові центри можуть працювати в штатному режимі, без відключення електроенергії. Тим не менш, на фоні негативних очікувань щодо "великого наступу" росіян відвідуваність ТЦ в лютому дещо знизилась у порівнянні з минулим місяцем, навіть при нівелюванні того факту, що в лютому менше днів, ніж в січні".

За результатами моніторингу Індексу самопочуття ритейлу в Україні (RWBI), показник Індексу знизився до 28,5 пунктів, що на 0,5 пункти менше в порівнянні з січнем:

Якщо графік не відображається, будь-ласка вимкніть додаток з блокування реклами.

Довідка:

Індекс самопочуття рітейлу (Retail WellBeing Index — скорочено RWBI) розроблено в 2020 р. Українською Радою Торгових Центрів, який дозволяє в динаміці відстежувати рівень самопочуття рітейлу, враховуючі такі показники, як відвідуваність торгових центрів, вакантність площ в ТЦ та рівень ставок оренди. В пілотному режимі RWBI відстежується з серпня 2021 р.

Читайте також: Нові тенденції і виклики: як українські рітейлери адаптуватимуть бізнес у 2023 році