Inditex Group повідомила про рекордне зростання прибутку

Іспанська Inditex Group, найбільший на світовому ринку фешн-рітейлер, оголосила про різке зростання продажів та чистий прибуток практично у всіх регіонах присутності. Продаж власника Zara і Bershka збільшився за підсумками першого півріччя майже на 25% і досяг абсолютного рекордного значення.

Товарообіг Inditex збільшився за минулі шість місяців з 11,9 до 14,9 млрд євро у річному порівнянні. Чистий прибуток зріс з 1,27 до 1,79 млрд євро. Результати загалом виявилися відповідними прогнозам аналітиків. Inditex також прозвітував про значне зростання продажів через інтернет-канали. У компанії прогнозують, що до 2024 року на e-commerce буде припадати близько 30% від усієї виручки групи.

За підсумками першого півріччя іспанський фешн-гігант відкрив нові магазини у 24 країнах. Загальна кількість магазинів під управлінням Inditex Group досягла 6370 із розташуванням майже у 100 країнах світу. У компанії зазначили, що рівень товарних запасів підвищується, і до нового сезону проблеми з постачанням будуть вирішені повністю.

«Результати пояснюються чотирма чинниками, які є ключовими для нашої діяльності. Наша унікальна пропозиція в галузі моди, дедалі більш оптимізований досвід покупок для наших клієнтів, наша увага до сталого розвитку, а також талант і відданість наших співробітників», – прокоментував гендиректор Inditex Оскар Гарсія Масейрас.

Читайте також: Victoria’s Secret відкриває свій перший магазин в Індії