Івано-Франківська область переходить у «червону» зону

Таке рішення ухвалила Державна комісія з надзвичайних ситуацій, повідомив міністр уряду Олег Немчинов у своєму офіційному Telegram-каналі.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області запровадять із 00:00 24 січня 2022 року.

У «червоній» зоні зможуть працювати ТРЦ, кінотеатри, музеї, інші культурні та розважальні заклади, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі будуть повністю вакциновані. У той же час місцева влада може запроваджувати додаткові обмеження.

У регіоні перевищено показники більшості індикаторів, за якими визначають ситуацію з коронавірусом. Серед них: коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень та динаміку госпіталізацій. Останній показник перевищує норму більш ніж удвічі.

З 30 грудня 2021 року всі регіони – «жовті». Водночас у деяких регіонах показники областей відповідають «помаранчевій» зоні. Цей рівень передбачає посилення обмежень, але сигналізує про можливий перехід у «червону» зону.

18 січня у «помаранчевій» зоні було 4 області, 20 січня – сім, а 21 січня – вже вісім регіонів: Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Чернівецька та Чернігівська області.

Джерело