JYSK: потрійне відкриття та 1000-ий магазин у новому форматі

16 грудня JYSK відкриває чотири магазини в Україні: три нові магазини JYSK – у ТРЦ «BLOCKBUSTER MALL» (Київ), у Retail Park Bucha (Буча) та у ТЦ «Восторг» (Харків), а також перебудований у формат 3.0 магазин JYSK у ТРК «МОСТ-Сіті» (Дніпро).

Новий магазин у ТРЦ «BLOCKBUSTER MALL» став 1000-м магазином JYSK по всьому світу у форматі 3.0.

На сьогоднішній день JYSK в Україні налічує 85 фізичних магазинів, 42 з яких – у новому форматі 3.0. Інші магазини заплановано перебудовувати найближчими роками.

Формат 3.0 був введений у JYSK у 2017 році. Перші три магазини, перебудовані у новий формат, відкрилися у Данії, Польщі та Швеції. Головною метою цієї трансформації було покращення клієнтського досвіду, а також формування нового сприйняття покупців.

Оновлений формат передбачає світлий та просторий дизайн, ширший асортимент та зручніше для покупця розташування товарів. Тут також представлені спеціальні зони-кімнати, обладнані товарами JYSK, де кожен може знайти готові рішення для інтер’єру, нові тренди та ідеї поєднання тих чи інших меблів та декору.

CEO JYSK в Україні Євген Іваниця розповідає, що першим в Україні було перебудовано магазин у київському ТЦ «Україна» 7 березня 2019 року. Поточна вартість розбудови магазину у новий формат перевищує 5 млн. гривень.

«Зусилля та інвестиції у новий формат виправдовують себе. Магазини у форматі 3.0 не тільки затишніші, привабливіші та зручніші, вони користуються великим попитом споживача. Так, за листопад 2021 року у магазинах JYSK формату 3.0. приріст виручки на 50% вищий, ніж у магазинах старого формату», – додає Євген.

Довідка. JYSK – міжнародна роздрібна мережа, яка пропонує повний асортимент товарів для дому. Перший магазин було відкрито 1979 року в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Торгова мережа є одним із європейських лідерів у категоріях товарів для сну, домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати та меблів.

В Україні бренд JYSK представлено з 2004 року. На сьогоднішній день до складу Групи JYSK входить понад 3000 магазинів у 50 країнах світу.

Джерело