JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному

14 жовтня відкрився новий магазин JYSK у рівненському ТРЦ Happy.Mall, розташованому на вул. Бачинського, 5. Це вже другий магазин мережі у місті.

Як повідомила RAU пресслужба мережі, площа торгової зали разом із складським приміщенням складає 1239 кв. м. Він відповідає стандартам сучасних магазинів JYSK в концепції 3.0. Це третє відкриття JYSK з 24 лютого 2022 року. Відтепер мережа нараховує 81 торговельний об’єкт в Україні проти 85 до початку повномасштабного вторгнення росіян.

«Не дивлячись на воєнний стан, JYSK продовжує відкривати нові магазини, оновлювати діяльність тимчасово закритих торговельних локацій, звичайно, тільки там, де це безпечно для персоналу та покупців, — розповідає сountry manager JYSK в Україні Євген Іваниця. — Ми бачимо, що наші товари й асортимент відповідають потребам українців, тому хочемо бути корисними у побудові або відбудові побуту. То ж, цього і наступного року продовжуватимемо розвиток, щоб бути ближче до вітчизняного покупця».

В подальших планах JYSK відкриття магазину в Івано-Франківську наприкінці 2022 року, а також вже підписана угода оренди з ТРЦ Караван Outlet у Києві. Відкриття магазину заплановано в лютому 2023 року. Також розпочато відновлення торговельної точки JYSK в ТРЦ Riviera в Одесі, що зазнав суттєвого пошкодження від ракетного удару навесні 2022 року. Відкриття планується до кінця календарного року.

Довідка. JYSK — це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору у будь-якому домі та саді простим. Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині у JYSK працює понад 3200 звичайних та онлайн-магазинах у 48 країнах. Обіг компанії  у 2021/22 фінансовому році становив 4,87 млрд євро. Сьогодні в Україні працює 81 магазин JYSK. До кінця 2022 року мережа планує відкриття ще одного магазину.

Читайте також: Благоустрій та архітектурне вирішення фасаду: Яким буде новий ТРЦ Happy.Mall у Рівному