JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному

14 жовтня відкрився новий магазин JYSK у рівненському ТРЦ Happy.Mall, розташованому на вул. Бачинського, 5. Це вже другий магазин мережі у місті.

Як повідомила RAU пресслужба мережі, площа торгової зали разом із складським приміщенням складає 1239 кв. м. Він відповідає стандартам сучасних магазинів JYSK в концепції 3.0. Це третє відкриття JYSK з 24 лютого 2022 року. Відтепер мережа нараховує 81 торговельний об’єкт в Україні проти 85 до початку повномасштабного вторгнення росіян.

JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному

«Не дивлячись на воєнний стан, JYSK продовжує відкривати нові магазини, оновлювати діяльність тимчасово закритих торговельних локацій, звичайно, тільки там, де це безпечно для персоналу та покупців, — розповідає сountry manager JYSK в Україні Євген Іваниця. — Ми бачимо, що наші товари й асортимент відповідають потребам українців, тому хочемо бути корисними у побудові або відбудові побуту. То ж, цього і наступного року продовжуватимемо розвиток, щоб бути ближче до вітчизняного покупця».

JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному

В подальших планах JYSK відкриття магазину в Івано-Франківську наприкінці 2022 року, а також вже підписана угода оренди з ТРЦ Караван Outlet у Києві. Відкриття магазину заплановано в лютому 2023 року. Також розпочато відновлення торговельної точки JYSK в ТРЦ Riviera в Одесі, що зазнав суттєвого пошкодження від ракетного удару навесні 2022 року. Відкриття планується до кінця календарного року.

JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному
JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному

Довідка. JYSK — це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору у будь-якому домі та саді простим. Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині у JYSK працює понад 3200 звичайних та онлайн-магазинах у 48 країнах. Обіг компанії  у 2021/22 фінансовому році становив 4,87 млрд євро. Сьогодні в Україні працює 81 магазин JYSK. До кінця 2022 року мережа планує відкриття ще одного магазину.

Читайте також: Благоустрій та архітектурне вирішення фасаду: Яким буде новий ТРЦ Happy.Mall у Рівному