JYSK відкрив новий магазин у Червонограді Львівської області

Торгова точка знаходиться у червоноградському ТРЦ Майдан за адресою вул. Героїв Майдану, 10. Загальна площа магазину складає понад 1300 кв. м, торгова – близько 1000 кв. м. Про це повідомляє RAU.

«Ми в JYSK віримо, що, продовжуючи розвивати бізнес в умовах воєнного стану, компанія робить свій внесок в економіку України та її майбутню перемогу. З початку війни кожне відкриття нового магазину JYSK або поновлення діяльності пошкодженого магазину супроводжується благодійними акціями. Так, попередня благодійна активність із продажу патріотичних наклейок дозволила всього за тиждень зібрати понад 230 000 грн. Ми відзначаємо широке залучення наших лояльних покупців і щиро вдячні за довіру! – Коментує Country Manager JYSK в Україні Євген Іваниця. — Цього разу ми хотіли б звернути увагу суспільства на важливість повноцінної психологічної та фізіологічної реабілітації наших захисників, які отримали поранення».

Оксана Коляда, ГО «Простір можливостей»: «Ми всі живемо війною та наближаємо перемогу, кожен на своєму фронті. Українські бійці захищають не просто нашу з вами країну, вони захищають наш вибір та пріоритети, європейські цінності та демократичний вибір. Але бізнес також захищає Україну, посилюючи її економічний потенціал та оборонні можливості. Тому для нас є такі важливі спільні проекти із підприємцями. Зокрема, ми дуже цінуємо участь JYSK у відновленні та реабілітації військових.Хочу, щоб кожен покупець розумів — участь у нашій спільній акції з JYSK допоможе відновленню українських воїнів та посиленню обороноздатності. Наша мрія щоб подібні проекти, створені компанією JYSK, були підхоплені всім соціально відповідальним українським бізнесом».

Довідка. JYSK — міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору в будь-якому будинку та саду простим.

В Україні працює 79 магазинів JYSK. Станом на 24 лютого 2022 року працювало 85 магазинів та будувалося 7 нових магазинів. 1 червня JYSK відновив роботу магазину в Бучі, що спричинило великий резонанс не лише в українських, а й у західних ЗМІ. На відкритті був присутній посол Данії в Україні. А також директор Ірпінського ліцею №3, на відновлення якого компанія перераховує частину продажу. Також у червні у Львові було відкрито перший з початку війни магазин JYSK.

Читайте також: У київському ТРЦ Караван Oulet відновили роботу магазини Puma та LC Waikiki