Клієнти EVA передали понад 1,2 млн грн на благодійність

Незважаючи на труднощі воєнного часу, мережа EVA продовжує реалізовувати масштабні благодійні проекти, залучаючи клієнтів до допомоги.

Оперативний штаб EVA з початку роботи (26.02.2022) на 22.06.2022 опрацював та задовольнив понад 340 запитів на благодійну та соціальну допомогу зі 137 міст у всіх областях України. Загалом на потреби ТрО, ЗСУ, медичних установ, шелтерів для переселенців, волонтерських та громадських організацій передано близько 100 тис. одиниць товарів першої потреби на суму понад 4 млн грн.

Крім того, EVA реалізує благодійні ініціативи «Підтримай захисників» та «Дитинство без війни», до яких можуть долучатися клієнти мережі. Ці масштабні проекти вже підтримали понад 147 тис. клієнтів, перевівши сумарно понад 1,2 млн. гривень.

«Дитинство без війни» — проект, спрямований на евакуацію дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до Туреччини з метою їхньої безпеки. В рамках ініціативи евакуйовано 1600 дітей та осіб, які їх супроводжують. Ініціатором, співорганізатором та ключовим спонсором проекту є Руслан Шостак – співзасновник лінії магазинів EVA.

Клієнти мережі, які є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА, можуть переказувати на користь ініціативи свої бонуси. Зробити це можна на сторінці «Благодійність» сайту EVA BLOG, у мобільному додатку EVA та на касах магазинів.

Станом на 22 червня 2022 року на підтримку проекту зібрано понад 120 тис. грн у вигляді бонусів. Загалом проект розрахований на 3000 дітей, а сума необхідних інвестицій становить близько 13 млн доларів. Усі зібрані кошти спрямовуються на збільшення кількості евакуйованих дітей та забезпечення їх усім необхідним: комфортне проживання, збалансоване харчування, медичне обслуговування, організоване навчання та дозвілля. Гарантом прозорого використання коштів є український благодійний фонд «КОЛО».

Підтримати ініціативу можна також грошовим переказом будь-яку суму. Реквізити для переказу коштів та детальна інформація про проект міститься на сайті «Дитинство без війни».

«Підтримай захисників» — загальна ініціатива EVA та фонду «Повернися живим», яка передбачає можливість переказати на касах магазинів мережі будь-яку добровільну суму від 1 грн. для допомоги ЗСУ. Станом на 15 червня (за місяць роботи проекту) клієнти EVA передали на підтримку українських військових 1 млн. 116 тис. грн. На ці гроші фонд «Повернися живим» придбав та передав військовим 45 міношукачів та 180 саперних комплектів. Детальна інформація про проект «Підтримай захисників» та щомісячні звіти фонду «Повернися живим» про отримання та використання коштів розміщено на сайті EVA.UA. Звіти публікуються наприкінці кожного місяця за попередній.

За словами виконавчого директора ТОВ «РУШ» (мережа магазинів EVA та EVA.UA) Ольги Шевченко, результати благодійних ініціатив свідчать не лише про актуальність самих проектів, а й про те, що EVA та її клієнтів поєднують спільні цінності взаємодопомоги та підтримки.

«Кожен проект для нас дуже важливий. Бо діти — це майбутнє України, а наші військові — герої, які мужньо захищають країну від ворога, виборюють право нашої держави на незалежність від чужих імперських амбіцій. Понад 300 працівників EVA у лавах ЗСУ захищають Україну від російської агресії. Є, на жаль, і хлопці, котрі більше ніколи до нас не повернуться. Це великий біль, який залишиться з нами назавжди. Відчувши його безпосередньо, ми ще більше прагнемо зробити все можливе, щоб допомогти нашим героям та нашій країні», — підсумувала Ольга Шевченко.

Читайте також: ТРЦ Forum Lviv збирає речі для дітей-переселенців