Компанія Dragon Capital оновила вхід на станцію метро «Позняки» та прилеглу територію до ТРЦ Piramida

Компанія Dragon Capital допомогла оновити один із входів у станцію метро «Позняки» та здійснити благоустрій прилеглої території міста.

«Благоустрій Києва є частиною стратегії соціальної відповідальності Dragon Capital. Особливу увагу приділяємо благоустрою територій, прилеглих до наших об’єктів нерухомості. І, незважаючи на війну, ми продовжуємо реалізацію таких проєктів», – повідомили у прес-службі Dragon Capital.

Оновлення входу на станцію метро «Позняки» та прилеглу територію до ТРЦ Piramida, яким володіє компанія, є не першою соціальною ініціативою Dragon Capital у Дарницькому районі. Цей проєкт став продовженням ідеї облаштування навколишньої території, що реалізується минулого року у ході реконструкції самого ТРЦ Piramida. А влітку 2019 р. за рахунок ТРЦ Piramida Гімназія міжнародних відносин №323 на вул. Мішуги 5 та мешканці району отримали новий футбольний стадіон.

Довідка. Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій та фінансових послуг та надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних та приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій у провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також у знакові проекти житлової та комерційної нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія Dragon Capital Property Management, під керуванням якої знаходиться 31 об’єкт комерційної нерухомості: 14 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості та 11 логістичних комплексів, площею 763 тис. кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.

Читайте також: У Дрогобичі розпочалося будівництво нового торгового центру