Київські ТРЦ відкриють 27 травня

Торгові центри в Києві відкриються імовірно вже найближчої середи. Про це рішення київської влади повідомив Віталій Кличко, під час зустрічі з представниками Української ради торгових центрів (УРТЦ) 22 травня.

На зустрічі обговорювалися питання епідеміологічної ситуації у Києві, важливості якнайшвидшого відкриття ТРЦ, залежності роботи ТРЦ від транспортної інфраструктури столиці, заходи безпеки.

Київський міський голова, Віталій Кличко, наголосив на важливості дотримання всіх санітарних рекомендацій та вимог для роботи ТРЦ та вказав на необхідність ретельної підготовки торгових центрів до відкриття.

– Ми вдячні Київській міській держадміністрації за конструктивний діалог. Столична влада «за» відкриття ТРЦ вже найближчим часом. Це важливе та правильне рішення, каже Максим Гаврюшин, голова УРТЦ. - Практично всі торгові центри столиці оснащені автоматичними системами підрахунку відвідувачів, які дають змогу з легкістю контролювати перебування необхідної за нормами кількості людей у ​​ТРЦ. Для торгових центрів цілком здійсненна норма 10 кв. м загальної площі на 1 особу. Кількість людей у ​​ТРЦ легко контролюється автоматичною системою підрахунку відвідувачів та охороною на кожному вході.

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn