Легендарна мережа Toys R Us повертається на ринок США

Роздрібна мережа Toys R Us, яка пережила банкрутство, в минулому найбільший рітейлер дитячих іграшок на американському ринку, готується відкрити свій флагманський магазин у торговельно-розважальному центрі American Dream у Нью-Джерсі.

Двохрівневий торговельний простір об’єднає понад 10 тисяч товарів для дітей, власне кафе та двоповерхову гірку. Офіційне відкриття флагмана заплановано на середину грудня 2021 року.

«Toys R Us повертається і повертається по-великому. Це буде наш найбільший магазин в Америці», – прокоментував Єгуда Шмідман, голова та генеральний директор WHP Global та Toys R Us.

Для легендарного бренду це друга спроба відродження. Після банкрутства та закриття всіх магазинів у 2017 році, Toys R Us відкрила перші два магазини у форматі pop-up у Нью-Джерсі та Х’юстоні. Обидва магазини пропрацювали до початку 2021 року.

Весною новим власником компанії стала зареєстрована в Нью-Йорку WHP Global, яка придбала контрольний пакет акцій Tru Kids, колишньої материнської компанії брендів Toys R Us.

«Я не вважаю, що Toys R Us потребує реструктуризації як бренд, тому що бренд хороший. Ми просто намагаємося повернути його до Америки та зробити це за допомогою сучасної дистрибуції», – додав Шмідман в інтерв’ю USA Today.

Джерело