Leroy Merlin закрила дві третини магазинів в Україні та може піти з ринку

З початку повномасштабного вторгнення французька мережа Leroy Merlin закрила чотири із шести своїх супермаркетів в Україні — на Кільцевій дорозі, Броварському проспекті, в ТРЦ Retroville у Києві та в ТРЦ Riviera Shopping City у Одесі, пише NV Бізнес. Працюють лише два столичні магазини по вул. Полярній та Саперно-Слобідській.

Зазначається, що мережа може повністю піти з країни, як це раніше зробили німецькі конкуренти OBI та Praktiker, вважають учасники ринку. Leroy Merlin програла конкуренцію Епіцентру та не змогла побудувати великий бізнес в Україні.

Leroy Merlin відмовилася відновлювати зруйнований через російський обстріл магазин у ТРЦ Retroville, кажуть джерела, замість нього там з’явиться DIY-супермаркет Олді. Відкриття магазину заплановано на травень, розповіла CEO ТРЦ Рената Якубчінієне.

Закриті магазини Leroy Merlin були у приміщеннях інших власників, ті супермаркети, які продовжують роботу, були продані Leroy Merlin і зараз перебувають у їх власності.

Директор мережі будівельних магазинів, який попросив не називати його імені, вважає, що кращі часи Leroy Merlin минули — супермаркети можуть продавати залишки й у перспективі піти з українського ринку.

Читайте також: Fox Lingerie закриває всі магазини в українських ТРЦ